Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Styczeń »
« 20 do 26-01-2020 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:00
50 min

Płaski Brzuch + Stretching

Alicja Wojtala

Sala fitness

 
50 min

Total Training

Alicja Wojtala

Sala fitness

 
50 min

Sexy Pupa

Patrycja S

Sala fitness

   
09:00  
50 min

Tabata

Tomasz Gregorczyk

Sala fitness

 
50 min

Tabata

Tomasz Gregorczyk

Sala fitness

     
09:30          
60 min

Sexy Pupa

Daria Mordzińska

Sala fitness

50 min

Total Training

Milena Jarosz

Sala fitness

10:30          
15 min

FIRE

Total Team

Siłownia

15 min

FIRE

Total Team

Siłownia

50 min

Stretching

Daria Mordzińska

Sala fitness

50 min

Zdrowy Kręgosłup

Milena Jarosz

Sala fitness

11:30          
15 min

ABS

Total Team

Siłownia

15 min

ABS

Total Team

Siłownia

12:30          
15 min

TRENING OBWODOWY

Total Team

Siłownia

15 min

TRENING OBWODOWY

Total Team

Siłownia

13:30          
15 min

ABS

Total Team

Siłownia

15 min

ABS

Total Team

Siłownia

16:00        
180 min

Relaksacyjne piątki

TOTAL Team

   
17:00
50 min

Płaski brzuch

Patrycja S

Sala fitness

50 min

Zdrowy Kręgosłup

Justyna

Sala fitness

50 min

Tańcz i Chudnij

Daria Mordzińska

Sala fitness

50 min

Pilates

Justyna Wołczyńska

Sala fitness

50 min

Płaski Brzuch i zdrowe plecy

Justyna Wołczyńska

Sala fitness

   
17:30
15 min

ABS

Total Team

Siłownia

15 min

ABS

Total Team

Siłownia

15 min

ABS

Total Team

Siłownia

15 min

ABS

Total Team

Siłownia

15 min

ABS

Total Team

Siłownia

   
18:00
50 min

Total Training

Patrycja S

Sala fitness

50 min

Sexy Pupa

Justyna

Sala fitness

50 min

BODYPUMP® LesMills

Daria Mordzińska

Sala fitness

50 min

Sexy Pupa

Justyna

Sala fitness

50 min

Aktywne rozciąganie

Daria Mordzińska

Sala fitness

   
18:30
15 min

FIRE

Total Team

Siłownia

15 min

FIRE

Total Team

Siłownia

15 min

FIRE

Total Team

Siłownia

15 min

FIRE

Total Team

Siłownia

15 min

FIRE

Total Team

Siłownia

   
18:45
15 min

ABS

Total Team

Siłownia

15 min

ABS

Total Team

Siłownia

15 min

ABS

Total Team

Siłownia

15 min

ABS

Total Team

Siłownia

15 min

ABS

Total Team

Siłownia

   
19:00
50 min

Tańcz i Chudnij

Daria Mordzińska

Sala fitness

50 min

TBC

Patrycja S

50 min

Total Training

Justyna Wołczyńska

Sala fitness

60 min

BODYPUMP® LesMills

Daria Mordzińska

Sala fitness

50 min

Relaks dla kręgosłupa

Milena Jarosz

Sala fitness

   
19:30
15 min

TRENING OBWODOWY

Total Team

15 min

TRENING OBWODOWY

Total Team

Siłownia

15 min

TRENING OBWODOWY

Total Team

15 min

TRENING OBWODOWY

Total Team

Siłownia

15 min

TRENING OBWODOWY

Total Team

   
50 min

Total Cross

Tomasz Gregorczyk

Siłownia

 
50 min

Total Cross

Tomasz Gregorczyk

Siłownia

 
50 min

Total Cross

Tomasz Gregorczyk

Siłownia

19:45
15 min

ABS

Total Team

15 min

ABS

Total Team

Siłownia

15 min

ABS

Total Team

15 min

ABS

Total Team

Siłownia

15 min

ABS

Total Team

   
20:00
60 min

BODYPUMP® LesMills

Daria Mordzińska

Sala fitness

50 min

Stretching

Patrycja S

50 min

Płaski brzuch

Justyna Wołczyńska

Sala fitness

50 min

Płaski Brzuch + Stretching

Daria Mordzińska

Sala fitness

     
20:30
15 min

Stretching

Total Team

Siłownia

15 min

Stretching

Total Team

Siłownia

15 min

Stretching

Total Team

Siłownia

15 min

Stretching

Total Team

Siłownia

15 min

Stretching

Total Team

Siłownia

   
← →